PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651823}

Istnienie

Haunter
5,5 21 014
ocen
5,5 10 1 21014
3,3 3
oceny krytyków
Istnienie
powrót do forum filmu Istnienie

Ale ten one na głowę wszystkie. Nie mam pojęcia jak można nakręcić tak beznadziejny, nudny i przewidywalny film. I tyle głupich scen, najlepsze chyba było jak ojciec próbuje w samochodzie wyregulować zawory napieprzając a silnik młotkiem z całej siły. A główna bohaterka gra tak nieudolnie i wkurzająco że tylko czekałem aż ta szmira się skończy. Bardzo nieudane połączenie "dnia świstaka" i "innych"

ocenił(a) film na 2
Crazy_3

*one = bije

Crazy_3

Sam nie wiem, wydaje mi się, że 1 to trochę przesada. Pomysł na film nie był wcale zły, wykonanie pewnie mogłobyć lepsze, gra aktorska - na pewno mogła by być lepsza. Może by tak coś z przedziału 3-5 wybrać, a najniższe noty na GUlczasy i inne wynalazki zarezerwować? :D Pozdro :)

ocenił(a) film na 2
langradus

Niestety film mnie tak rozczarował i znudził że dałbym nawet mniej. Gulczas to akurat wiem że to kał totalny i tego nawet nie ruszam, ale tutaj oczekiwałem fajnego horroru no i też dostałem kał, przynajmniej w moim odczuciu :/

Crazy_3

No ok, Twoje odczucie. Takie głosy też się w końcu w ocenie liczą. Ja po prostu lubię tego typu fabuły gdzie miesza się wiele wątków jak duchy, pętle czasu itp... Stą może sztucznie zawyżam czasami ocenę. Pomyśl chociaż może o słabej 2-jce :)) Hehe, pozdro!

ocenił(a) film na 9
Crazy_3

ten film ma bardzo dobry oryginalny scenariusz i jest pomysłowy

ocenił(a) film na 1
Crazy_3

Mamoooo jaaaaak bardzo bardzo zły jest ten film to brak słów!!!!! obrzydliwie zły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones