PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=573838}
6,8 67 898
ocen
6,8 10 1 67898
6,4 5
ocen krytyków
Colombiana
powrót do forum filmu Colombiana

A sam film też super - akcja, tempo, motyw zemsty - świetna rozrywka, a w końcu po to się ogląda filmy (przynajmniej w moim wypadku) - dla rozrywki

ocenił(a) film na 8
Fighting_girl

Mega fajnie jej pupa wyglądała w tym obcisłym wdzianku ;) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Himiteshu

Oj takkk!!!

ocenił(a) film na 8
Fighting_girl

Powinniśmy pogadać chyba na różne fajne tematy ;) jakiś kontakt do Ciebie? ;)

ocenił(a) film na 10
Himiteshu

Ja tam nie mam nic przeciwko temu, ale "mój" zaraz by się pieklił, że kontakty na necie rozdaję:) Wiesz jak to jest...:)

ocenił(a) film na 8
Fighting_girl

Eeeee tam przecież to tylko wirtualna znajomość i nie musi wiedzieć :P

ocenił(a) film na 10
Himiteshu

Lepiej nie kusić losu:) Ale jak mnie wkurzy to...:)

Fighting_girl

Co tu sie za podryw odbywa,a własciwie odbywał dwa lata temu. Ale widzę ze przegryw dalej w piwnicy siedzi. Chyba że konwersacja przeniosła sie na priv. Co do filmu Ja bym go zbyt wysoko nie oceniał .Mimo ze dobrze sie go ogladalo ,to film na raz. Z wieloma niedociagnieciami ,błedami, denerwujacymi rozwiazaniami.Juz zapomniałem o czym byl a przed chwila go skonczylem. Ale wracajac do meritum- Zoe mega boska . Ciałko i buzia. Cudeńko.

ocenił(a) film na 10
cheandler1111

Ja do filmów podchodzę na luzie w ten sposób, że jeżeli dobrze mi się ogląda to przymykam oko na jakieś małe błędy. Właśnie przed chwilą oglądałam kolejny raz i sposób poruszania się Zoe po prostu boski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones