PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119410}

Źródło

The Fountain
7,3 90 640
ocen
7,3 10 1 90640
6,7 19
ocen krytyków
Źródło
powrót do forum filmu Źródło

Film jest głópi, to 1/3 filmu to zwykla historia o facecie i facetce 1/3 o krulowej hiszpani a 1/3 to obrazki bez sensu niepolecam

lubiczek15pl

Kolego, proponuję Ci raz jeszcze powtórzyć Twą historię szkolnictwa, potem dopiero prosimy o pełne szczególnych uwag komentarze.
Pozdrawiam

andyxmen

ciesze sie, ze wszyscy mnie proszom o komentarze, morze sie zastanowie i cos napisze jeszcze. dziekuje za slowa pohwaly, to pomaga mi w trudnych chwilach, kiedy juz mam sie poddac, dac sobie z tym spokój, kiedy mam juz dosyc.tutaj chcialem podziekowac rodzicom, bo oni tez mnie wspieraja caly ten czas, moim pszyjaciolom i wam drodzy widzowie, bo to przeciesz dla was wszystko. dziekuje

ocenił(a) film na 10
andyxmen

Dałeś się sprowokować jak dziecko najsłabszemu trollingowi jaki w życiu widziałem.
A film to poezja. Jest po prostu nieopisywalnie piękny :)

ocenił(a) film na 10
lubiczek15pl

od razu widać że dzieciak, nie potrafi pisać a co dopiero zrozumieć taki film. Jak dorośniesz obejrzyj jeszcze raz może trochę zrozumiesz o czym ten film jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones