PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119410}

Źródło

The Fountain
7,3 90 673
oceny
7,3 10 1 90673
6,7 19
ocen krytyków
Źródło
powrót do forum filmu Źródło

Nie oglądałam od początku mógłby mi ktoś powiedzieć o co chodzi..

ocenił(a) film na 8
Daniela_Lujan_87

o gówno, mówi ci to coś?

ocenił(a) film na 9
BigMelon

gówna tam nie ma natomiast słaby Ty jest widoczny...:) nie wrzucaj ludzi do swojego szamba ...Ci bardziej świadomi zawsze wypłyną i będzie Ci głupio ,że zostałeś na dnie sam jak Ty :)

ocenił(a) film na 8
Aleksander_Emil

piękny osąd o nieznajomym , gratuluję wnikliwości

ocenił(a) film na 9
BigMelon

niczego ni musisz mi gratulować ..to tylko Twoja skądinąd dygresja...wiąże ją w pęto subtelnej możliwości odczytu:) zapomniałaś o pokaklasku ,więcej,głośniej i częściej....

ocenił(a) film na 8
Aleksander_Emil

dostosowałem swoją odpowiedź do poziomu pytania w mojej subiektywnej opinii, jak i również chciałem zobaczyć jak to się potoczy. Można to nawet nazwać prowokacją.

ocenił(a) film na 9
BigMelon

Wybacz nie rozpoznanie mężczyzny w Tobie...zazwyczaj tego typu filmy są mocno oderwane od rzeczywistości samców plus ich alfa/y..:) tak więc cóz ta prowokacja miała na celu jeżeli można spytać?

ocenił(a) film na 8
Aleksander_Emil

to samo co ten film a mianowicie 'wybicie z rutyny'

ocenił(a) film na 9
BigMelon

good job :) trzeba się wybudzać ze snu 24/7....

ocenił(a) film na 8
Aleksander_Emil

znasz jeszcze jakieś o podobnej tematyce?

ocenił(a) film na 10
BigMelon

hhahhah "o gowno"
...dobre

ocenił(a) film na 9
Daniela_Lujan_87

obejrzyj bo to film wielowymiarowy....zachęcam do podejścia nr 2 od początku

Aleksander_Emil

zgadzam się, piękny film

ocenił(a) film na 10
mimcia_1989

Jeden z najpiękniejszych filmów jakie oglądałem. Wielopłaszczyznowy. Świetna ścieżka dźwiękowa.

ocenił(a) film na 10
mimcia_1989

Film mnie poruszył. Wielopłaszczyznowy. Ścieżka dźwiękowa dobrana precyzyjnie do poruszanej tematyki. Dla mnie arcydzieło. Interpretacja filmu...no cóż każdy znajdzie tam coś dla siebie :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones