PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119410}

Źródło

The Fountain
7,3 90 673
oceny
7,3 10 1 90673
6,7 19
ocen krytyków
Źródło
powrót do forum filmu Źródło

Chyba...mamy...zwiastun...

użytkownik usunięty

(próbując jeszcze przez chwile nie umierać i doprowadzić do porządku szczękę rozbitą o podłogę)

OH..........MY...........GOD.. ............. :o :o :o :o :o :o :o :o
(przeciera oczy i robi wszystko żeby się upewnić, że to co widzi to nie omam, tylko prawda)

http://www.apple.com/trailers/wb/thefountain/trailer1/ [www.apple.com/trailers/...]

Na moje, to jeszcze ciepły... :o

A teraz pozostaje mi tylko czarna rozpacz, harakiri albo seppuku, ewentualnie inna brutalna zbrodnia popełniona na moim komputerze, który choćby się waliło i paliło NIE ODTWORZY mi tego zwiastunu... Moje trwające od kilku miesięcy problemy z QuickTime Playerem powinny mnie przygotować psychicznie do takiej sytuacji, ale... nie :'(

Pozostaje mi więc czekać na jakiś znak od dobrych ludzi, którzy chociaż wrażeniami podzielą się z potrzbującymi... :'(

(beczy)

użytkownik usunięty

Zwiastun jest swietny, jeszcze bardziej zostawia w niepewnosci. Zwiastun w koncu pokazuje o czym ten film mniej wiecej bedzie. Co tu wiecej pisac :) Ja sie juz doczekac nie moge (wlasciwie to od kilku miesiecy).

użytkownik usunięty

*pozostawia w niecierpliwosci, to z tych emocji :)

ocenił(a) film na 10

brak mi slow, to bedzie SWIETNY film!!...rewelacyjna obsada
nie moge sie doczekac, czemu tak dlugo???? :(

ocenił(a) film na 6
weapon_x

No robi wrażenie. naprawde robi wrażenie.

ocenił(a) film na 9

Fakt, zwiastun absolutnie magiczny. Osobiście najbardziej cieszy mnie osoba montażysty, zdjęciowca i kompozytora (poza samym reżyserem oczywiście). Oby współpraca przyniosła takie same efekty jak w poprzednim obrazie. Nie ukrywam również, że cieszy mnie obecność głównego aktora. Nareszcie pokładana w nim wiara przyniosła owoce - i to jakie (!!!) - współpraca z takimi artystami. Czekam niecierpliwie :)

ocenił(a) film na 9

@paranoia sprobuj QickTimeAlternative + Firefox (ew. na dysk i otworzyc w MediaPlayerClassic - dolaczony do QTA)
Nigsy nie mialaem problemow
A zwiastun bardzo interesujacy :)

prosciej:

http://www.youtube.com/watch?v=YtBHiJazGdo&search=the%20fountain [www.youtube.com/watch?v...]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones