PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119410}

Źródło

The Fountain
7,3 90 622
oceny
7,3 10 1 90622
6,6 18
ocen krytyków
Źródło
powrót do forum filmu Źródło

A więc jednak Cannes

użytkownik usunięty

http://wiadomosci.onet.pl/1301587,19,1,1,,item.html [wiadomosci.onet.pl/1301...]

Może od tej pory zacznie przybywać jakichś konkretnych informacji.

ocenił(a) film na 10

No miejmy taką nadzieję. Jest to mój najbardziej wyczekiwany film w tym roku : ).

użytkownik usunięty
Guzik_5

No i masz - przybyła informacja - nici z Cannes:(

To zaczyna być co najmniej irytujące.

ocenił(a) film na 10

No to ładnie. Trzeba uzbroić się w cierpliwość ;(

Nici z Cannes ale domyślam się że pewnie w takim razie film zostanie pokazany na Toronto Film Festival który zaczyna się we wrześniu. A przynajmniej mam taka nadzieje bo ile można czekać.

Lenio

Jak widać polityka Aranofsky'ego ma polegać na zgarnięciu maksymalnej ilości prestiżowych nagród na pokazach filmowych zanim trafi do szerszej widowni. Ale czy oby napewno cały ten proces odkładania projekcji filmu miał związek z przemyślaną strategią polowania na nagrody? Z tego co wiem film ten już od dawna jest zrobiony łącznie z postprodukcją, (nawet pomimo że Aranofsky musiał praktycznie nakręcić go ponownie z nową obsadą) a mimo to ktoś blokuje cały ten projekt. Czyżby decydenci z Hollywood przeczuwając podskórnie sukces, specjalnie blokują, aby Aranofsky nie za wcześnie ugruntował swoją pozycje w branży filmowej stając się drugim Spielbergiem czy Kubrickiem? Nie wiadomo.. Oczywiście to tylko moje spekulacje.. ;)

Ulan_Bator

Czytalem ostanio wywiad z Aronofskym w ktorym stwierdzil ze studio ma problem z tym filmem bo nie wie ¨jak go sprzedac¨ Aronofsky zorganizowal pokaz dla studia a po pokazie ludzie stwierdzili ze ¨film jest dziwny¨ i nie wiedza jak go marketingowac. Podobno caly czas sie trwaja rozmowy nawet w sprawie plakatow i zwiastunow ktore maja reklamowac film (dlatego do tej pory pokazany byl tylko jeden krotki teaser ktory Aronofsky sam zmontowal ale studio dalo warunek ze z tesera ma pokazac bardzo niewiele i wogole ludzie maja dalej nic nie czaic). Studio wie ze film moze okazac sie czyms wielkim ale chce byc jednoczesnie pewne ze bedzie on odpowiednio podany widzom.
Zobaczymy co z tego wyniknie, ja juz czekam i czekam. Cieszy mnie fakt ze film juz jest gotowy i moze Aronofsky w koncu sie wkurzy i poprostu pokaze go w internecie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones